Teslimat ve Montaj Balhome Mobilya

Teslimat ve Montaj

Balhome  Mobilya' da NAKLİYE, TESLİMAT ve MONTAJ Ücretsiz !

Kaliteli ve özgün koleksiyonları erişilebilir fiyatlara sunmayı ilke edinmiş Balhome  Mobilya, henüz mağazasının bulunmadığı bölgelerdeki müşterilerinin siparişlerini konusunda uzman lojistik firmalarından destek alarak gerçekleştiriyor.

Türkiye’nin internetteki en çok beğenilen mobilya mağazası Balhome.com adresinden ya da Balhome  mağazalarından yapacağınız 5000 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde, siparişleriniz ücretsiz olarak bina dış kapınıza kadar teslimatı yapılıyor. Teslimler, İstanbul Balhome  Mobilya’nın kendisine ait araçları ile, Türkiye’nin diğer İl/İlçelerine ise konusunda uzman olmuş nakliye firmaları tarafından gerçekleştiriliyor. alınacak olan mobilyanın boyuna göre taşıyacak olan araç büyüyebileceği için Teslimatın yapılacağı adrese, fiziksel koşullar, arazi ve yol durumundan ötürü büyük araçla erişimin mümkün olamadığı durumlarda ise siparişler, müşterinin de bilgisi ve onayı dahilinde en yakın merkezi noktaya bırakılır.

Balhome 'da özel Tasarım Mobilyalarınız için NAKLİYE, KARGO ve TESLİMAT Detayları

Montaj Hizmeti

Asya'dan Avrupa ya köprü olan İstanbul’un hem Avrupa hemde Asya yakasında mağazaları bulunan Balhome  Mobilya, İstanbul'un neresinde olursanız olun, siparişlerinizi kendi özel araçlarıyla, uzman Balhome  ekibi tarafından güvenle taşıyıp montajını ücretsiz olarak gerçekleştiriyor. Montaj ve Taşıma hizmetini şimdi İstanbul’un yanı başındaki sanayi kenti Kocaeli’nde ve Gebze yede sunuyor. Yalovayı unutmadık !!

Müşteri memnuniyetini önde  tutan Balhome  Mobilya, İstanbul ve Kocaeli dışında kalan Türkiye genelindeki diğer bütün il ve bazı ilçelerdeki müşterilerinin 5.000 TL ve üzeri siparişlerini ise anlaşmalı olduğu kurumsal lojistik firması aracılığıyla adreslerine ücretsiz ulaştırıyor.

Üretim, taşıma ve teslimat süreçlerinde elde olmayan ve beklenmeyen nedenlerden ötürü ortaya çıkabilecek olası gecikme ve telafisi tarafımızca mümkün aksilikler için göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür eder, ürünlerimizi güzel günlerde keyifle kullanmanızı dileriz.

Bilmenizde Fayda Var !

Balhome  Mobilya olarak sadece Türkiye'nin değil, dünyanın her noktasına teslimat gerçekleştiriyoruz. Mobilyalar, evdeki diğer eşyalara göre daha büyük ve daha ağır ürünler olduğu için genellikle büyük araçlarla taşıması yapılmaktadır. Türkiye'nin her noktasına teslimat yapabilecek lojistik altyapıya ve alanında uzman çözüm ortaklarına sahip olmakla birlikte, kimi zaman bölgenin coğrafi şartları, yol durumu ve sokakların darlığı gibi bizim dışımızdaki nedenlerden ötürü belirtilen adrese ulaşım mümkün olamayabiliyor. Böyle durumlarda teslimatı, o adrese en yakın noktaya müşterimizin bilgisi doğrultusunda gerçekleştiriyoruz.

Sipariş ve Teslimat

www.Balhome.com 'dan sipariş ettiğiniz mobilyalarımız kişiye özel üretilmekte olup stoklu çalışılmamaktadır. İstanbul'da iseniz istediğiniz mobilyanın üretimi ve adresinize teslimini 25 ila 35 iş günü içinde gerçekleştiriyoruz. İstanbul dışında bir adrese teslimat yapılmasını isterseniz bu durumda 40 ila 45 iş günü içinde ürününü kapınıza getiriyoruz. Yurt dışı sevkiyatlarımız için süreler mobilyamızın gideceği ülkeye ve o ülkenin nakliye koşullarına göre değişebileceği için süre ile ilgili olarak şubelerimiz ile görüşebilirsiniz. 

Dahada Önemlisi ! Emanet Sistemi

Mobilyalarınızı bize emanet edebilirsiniz! Balhome  Mobilya'nın tüm müşterilerine ücretsiz olarak sunduğu "Emanet Sistemi" hizmetini kullanarak, sipariş ettiğiniz ürünleri 3 yıla kadar ileri bir tarihte dilediğiniz zaman teslim alabilirsiniz. Emanet mobilya seçeneğinde tarafımıza teslimini istediğiniz mobilyalarınızı en az 40 gün öncesinden şubelerimizden biri ile teyit etmeniz gerekmektedir, şayet şubemizde bu imkandan faydalanmış iseniz O şubemiz ile iletişime geçmenizi işlemlerin kolaylığı ve hızlılığı açısından öneririz. 

Ürünlerinizle ilgili Sipariş, Teslimat ve Montaj hakkındaki sorularınız için iletişim bölümümüzde bulunan telefon numaralarından bize ulaşabilir, aklınıza takılan her detayı sorabilirsiniz. 

verified 2 Yıl Garanti
Tüm Ürünlerimizde
textsms 7/24
Canlı Destek
https İnternette
Güvenli Alışveriş
Bizi Takip Edin
Mobilya Takip
Whatsapp Destek Hattı