İnstagram kodlu kampanyamız. - Kampanya Balhome Mobilya

İnstagram kodlu kampanyamız.

İnstagram kodlu kampanyamız.

1. Senden istediğimiz çok kolay, 

  1. ) İnstagram hesabımızı takibe başla ( www.instagram.com/balhome )
  2. ) Paylaştığımız görseli beğen,
  3. ) İsmini verdiğimiz internet sitemizde bulunan mobilyamızın resimleri arasına gizlenmiş kodu en başa yaz ve arkadaşlarını etiketle 

2. Karışık olarak paylaşılmış resimde bulunan aksesuarlardan herhangi biri çekilişle belirlenecek olan talihliye gönderilecektir. 

2. Kampanya sadece belirtilen gün ve saatler arasında geçerlidir. Aksi durumda paylaşılan yorumlar geçersizdir.

3. Hediye kazananlar Balhome mobilya Instagram hesabından ilan edilecektir.

4. Kampanyaya katılan herkes, Balhome Mobilya ile talep edildiğinde iletişim bilgilerini paylaşmayı kabul eder.

5. Yarışma boyunca belirtmiş olduğumuz şartları eksiksiz yerine getiren yarışmacılar katılmaya hak kazanacaklardır.

6. Balhome Mobilya katılımcının e-posta adresine ürün pazarlama bilgileri gönderme ve kampanya kapsamında iletilen tüm mobil telefon numaralarına Balhome Mobilya ile ilgili bilgi vermek amacıyla iletişime geçme hakkını saklı tutar. Katılımcılar bu hususu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

7. Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü, karşılığı nakit olamayan piyangolar ve çekilişler hakkındaki yönetmeliği uyarınca; bu yarışma Milli Piyango İdaresince belirlenen çekiliş ve ikramiyeler kapsamı dışında kalmaktadır.

8. Kazanılan hak nakde veya mala çevrilemeyecektir. Ödül kazanma hakkı satılamaz, devredilemez ve ertelenemez.

9. Kazananların kampanya sayfasında ilan edilmesi kazanan şahsa tebligat yapıldığı anlamına gelir ve kazanan sonucu tebellüğ etmediği veya geç ettiği gerekçesiyle herhangi bir hak iddia edemez. Ödül kazanan talihlilerin ödüllerini almak üzere herhangi bir Balhome Mobilya işletmesine kimlikleri ile birlikte en geç 1 hafta (7 gün) içersinde müracaat etmeleri gerekmektedir. Belirlenmiş günün sonunda ödülünü almayan yarışmacılar bir hak iddia ve talep edemezler. Balhome mobilya hediyeleri nakliye ve kurulum gerektirmediği sürece Merkez şubesi olan, Maltepe şubesinden Teslim etmeyi garanti altına almaktadır, Kazananın hediyesini Kargo ile sevk İstenmesi durumunda kargo ücreti alıcıya ait olacaktır. Taşıma esnasında oluşan hasarlardan Balhome sorumlu değildir.

10. Kampanya esnasında sonuçları lehlerine değiştirmek amacıyla bilgisayar teknolojilerini kötü niyetle kullanan kişilerin tespiti durumunda, bu kişilerin kayıtları sistemden hiçbir uyarıda bulunulmaksızın silinecektir.

12. Bir kişi sadece bir defa ödül kazanabilir. Farklı isim ve/veya e-posta adresleriyle aynı kişi tarafından yapılan kayıtlar, tespiti halinde hiçbir uyarıda bulunmaksızın silinecektir.

13. Katılımcılar, kendilerinden istenen bilgileri tam ve doğru olarak bildirmek zorundadırlar. Eksik ya da yanlış beyan edilmiş bilgilere sahip katılımcılar, ödül kazansalar dahi bu haklarını kaybederler.

14. Bu kampanyaya Balhome Mobilya çalışanları ile birinci dereceden yakınları katılamazlar. Katılıp ödül kazansalar dahi bu haklarını kullanamazlar.

15. İhtilaf vukuunda İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

16. Balhome Mobilya bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.

17. Kampanyaya katılanlar işbu Kampanya Katılım Koşulları’nı kabul etmiş sayılırlar. Balhome Mobilya kampanya Katılım Koşulları’na uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.

Önemli Not: Bizi (Balhome mobilya yı) takipte kalın, bir birinden şık ve farklı hediyelerimizle kampanyalarımız devam edecek.

Balhome Mobilya
Ödül Ödül Ödül
Garanti

2 Yıl Garanti
Tüm Ürünlerimizde

Canlı Destek

7/24
Canlı Destek

Güvenli Alışveriş

İnternette
Güvenli Alışveriş

Bizi Takip Edin
Facebook Twitter Google+ Instagram Pinterest

Mobilya Takip
Whatsapp Destek Hattı Whatsapp Destek