İade Koşulları Balhome Mobilya

İade Koşulları

Garanti Şartları

Balhome.com'da ve mağazalarımızda satılan tüm mobilyalar Balhome Mobilya garantisi altındadır. Mobilyalarımız 2 yıl garantilidir. Satın aldığınız ürünlerde garanti kapsamında meydana gelecek sorunlar yetkili servislerimiz tarafından yerinde veya gerekli ise teslim adresinden geri alınmak sureti ile giderilecektir. Balhome  Mobilya garanti ile ilgili sorunlarınızda size yol gösterecek.

Garanti kapsamında kalabilmesi için satın aldığınız ürünlerin sizin tarafınızdan zarara uğratılmamış olması gerekmektedir.

İade Şartları

Balhome.com 'dan ve mağazalarımızdan satın aldığınız ürünleri aşağıda belirtilen koşullar çerçevesinde nedenini belirterek iade edebilirsiniz.

İade edilecek ürün aksesuar vb. parçalarıyla birlikte eksiksiz ve kullanılabilir olarak  teslim edilmesi gerekmektedir. İade edilecek ürünün "Garanti Şartları" bölümündeki

İade şartlarına tamamen uyması gerekmektedir. İade işlemi çerçevesinde oluşacak masraflar (sevkiyat vs.) müşteriye aittir. Ancak ürünün kusurlu çıkması durumunda iade masrafları Balhome Mobilya tarafından karşılanır.

İade işlemi, ürünün Balhome' a ulaşmasıyla başlar. Balhome ekibi iade işlemini değerlendirip kısa bir süre içeresinde size sonuç ile ilgili bilgi verecektir.

İade koşullarına uygun yapılan iadelerle ilgili işlemin sonuçlanması ve ödediğiniz tutarın hesabınıza veya kredi kartınıza aktarılması ortalama beş (15) iş günü sürmektedir.

Şehir Dışı İadeler de Nakliye masrafları; 

Şehir dışı İadelerde Mobilyanın Nakliyesi balhome mobilya mağazalarının deposuna veya anlaşılacak balhome' a ait bir başka yere kullanıcı tarafından teslim edilmesi/ettirilmesi gerekmektedir, mobilyanın geri iadesi esnasında taşımadan kaynaklı sorunlardan balhome sorumlu değildir.

Not: Özel mobilya tasarımı olarak üzerinde değişiklik yaptırılmak sureti ile kullanıcının istekleri doğrultusunda kişiselleştirilmiş mobilyalarda, ürünlerde iade işlemi yapılamamaktadır.

Mobilya Takip
Whatsapp Destek Hattı Whatsapp Destek