Balhome.com
Kapat

Logo

balhome mobilya telefonlar

Epon Koltuk Takımı

Fiyat Sorunuz : 0216 383 82 72

Ürün Kodu: 00033

Stok Durumu: Var

Balhome özel tasarımlarımızdan olan Epon koltuk takımı en gözde mobilyalarımız içerisinde bulunuyor, koltuk takımımızın kendine has yuvarlaklığı ve üzerine ustaca işlenmiş görsel zenginliğine renk katan Kapitoneleri kol ve sırt bölgelerinde devam ederek mobilya üzerinde hakimiyet kuruyor, Bir birinden şık kumaş seçenekleri ile kişiselleştirilebilen koltuğumuzun ayak tasarımı yere yakın olarak düşünüldü, oturum kısımlarında kapitone kullanılmaması Görselliğine verdiğimiz önem kadar kullanıcısı için de rahatlık sunması için düz olarak düşünüldü.

Tekli koltuğu diğer koltuklara uyum sağlaya bilmesi için döner ayaklı olarak ve aynı estetikle üretildi, Tamamı özel tasarımımız olan koltuk takımımızı sizlere gururla sunuyoruz. Kaliteden ve görsel zenginlikten ödün vermeyen mobilyalarımızdan Epon Koltuk takımımız.

Farklı renk seçenekleri sayesinde hiç bir ek ücret ödemeksizin epon koltuğumuzu hayallerinizdeki evinize, tam da istediğiniz renklerde koyabilirsiniz, Çok beğenilen Open koltuğumuzun özel tasarım olduğu için mobilya fiyatı nı doğrudan veremiyoruz ancak, şubelerimiz ile iletişime geçerek mobilya takımımız hakkında detaylı olarak bilgi alabilirsiniz.

Ürün Ölçü ve Parça Fiyat Listesi


Ürün garantisi 2 (iki) yıl.

Teslimat Yapılan İller : Tüm Türkiye
Teslimat Süresi : 21-30 İş günü
Teslimat Tutarı : İstanbul İçi ücretsiz Teslimat.
İstanbul Dışı şehir merkezine 1.000 TL. üzeri Ücretsiz teslimat.
Montaj : İstanbul İçi ücretsiz Montaj ve taşıma.
İstanbul Dışı şehir merkezine 1.000 TL. üzeri Ücretsiz taşıma.
Teslimat Türü : Randevulu teslimat

  • Kötü  İyi

* Doldurulması gerekli alan

Maltepe E-5 Mağaza

0216 383 82 72

Kurtköy Mağaza

0216 378 13 55