giris

Modern Yemek Odaları

Değerli Müşterimiz, Balhome Mobilya olarak sizler için en güzel yemek odası mobilyası modellerini sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Salonunuzu göz kamaştırıcı bir şıklıkla döşemek için modern veya avangard Balhome Yemek Odası modelleri sürekli olarak güncellenmekte ve en yeni tasarımlar sürekli olarak siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Modern Yemek Odası modelleri ile döşeyeceğiniz salonunuz evinizin en güzel odası olacak ve misafirlerinizi modern tasarım mobilyalarınızıla ağırlamanın keyfini süreceksiniz. Yemek Odanızı ister modern istern avangard tarzda döşeyin Balhome Mobilya'da yemek odası takımınıza en uygun köşe takımları, koltuk takımları, salon takımları ve mobilya aksesuarlarını ekonomik fiyatlarla kombine ederek salonunuzda estetik bir bütünlük sağlayabilirsiniz.

Modern Yemek Odaları - Products

    Showing 1 to 15 of 80 (6 Pages)


Ulaşım

Maltepe
Tel: (0216)352 55 60
Kurtköy
Tel: (0216)378 13 55
Balhome mobilya olarak birinci önceliğimiz, siz değerli müşterilerimizin beğeneceği türden mobilyaları araştırıp mağaza teşhirimizde sergilemek ve sergilemiş olduğumuz mobilyalarımızın kalitelerinden emin olmaktır, Balhome mobilya olarak siz değerli müşterilerimiz için, Yemek odası takımları, yatak odası takımları, koltuk ve salon takımları, koltuk takımları, salon koltukları, köşe koltukları, duvar üniteleri, televizyon üniteleri ve eviniz için gerekli bütün mobilyaları balhome mobilyada sizin rahatınız için, büyük bir özveri ve dikkatle seçiyoruz.
Balhome mobilyada kampanyalar bitmek bilmiyor evinize alacağınız mobilya türünüz ne olursa olsun önce balhome mobilyaya gelin ve Yemek Odası fiyatları, yatak odası fiyatları, koltuk takımı fiyatı, tv ünitesi fiyatı, duvar ünitesi fiyatı, genç odası fiyatı, bebek odası fiyatı, zigon fiyatı, orta sehpa fiyatı her ne olursa olsun eviniz için gerekli bütün mobilyarın fiyatlarına bakmadan başka mobilyacı dan almayın.