giris

İndirimli Koltuk Takımları

Değerli müşterimiz, Balhome mobilya olarak en çok beğenilen koltuk takımlarımızı sizler için seçerek indirimli fiyat politikasıyla değerli müşterilerimizle buluşturuyoruz. Müşteri anketlerimizin sonucunda en çok beğenilen koltuk takımları indirimli fiyatlarla daha da ekonomik hale getirilerek değerli müşterilerimizin uygun fiyatlarla en çok beğedikleri mobilyalara sahip olmalarını sağlıyoruz. Balhome Mobilya koltuk takımlarını tasarlarken en kaliteli sünger ve binlerce kumaş alternatifini müşterilerine sunmakta ve koltukların tamamen gürgen ağaç iskelet kullanarak uzun süre deforme olmadan kullanabileceğiniz koltuk takımları üretmektedir. Balhome Mobilya cazip fiyatlarıyla siz değerli müşterilerimize göz kamaştırıcı yaşam alanları oluşturmaya ve evinizi baştan sona dizayn edip tasarlamaya devam ediyor. Balhome mobilya beğendiğiniz koltuk takımı ve mobilyaların şıklığını bütün evinize yansıtabilmeniz için benzer çizgilerde salon takımları, duvar üniteleri, yemek odası ve yatak odası mobilyalarını da uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimizin kombine ederek evinizdeki estetik bütünlüğü tasarlamanıza yardımcı oluyor.

İndirimli Koltuk Takımları - ProductsUlaşım

Maltepe
Tel: (0216)352 55 60
Kurtköy
Tel: (0216)378 13 55
Balhome mobilya olarak birinci önceliğimiz, siz değerli müşterilerimizin beğeneceği türden mobilyaları araştırıp mağaza teşhirimizde sergilemek ve sergilemiş olduğumuz mobilyalarımızın kalitelerinden emin olmaktır, Balhome mobilya olarak siz değerli müşterilerimiz için, Yemek odası takımları, yatak odası takımları, koltuk ve salon takımları, koltuk takımları, salon koltukları, köşe koltukları, duvar üniteleri, televizyon üniteleri ve eviniz için gerekli bütün mobilyaları balhome mobilyada sizin rahatınız için, büyük bir özveri ve dikkatle seçiyoruz.
Balhome mobilyada kampanyalar bitmek bilmiyor evinize alacağınız mobilya türünüz ne olursa olsun önce balhome mobilyaya gelin ve Yemek Odası fiyatları, yatak odası fiyatları, koltuk takımı fiyatı, tv ünitesi fiyatı, duvar ünitesi fiyatı, genç odası fiyatı, bebek odası fiyatı, zigon fiyatı, orta sehpa fiyatı her ne olursa olsun eviniz için gerekli bütün mobilyarın fiyatlarına bakmadan başka mobilyacı dan almayın.